!!Kick-off

سلام؛

اول از همه، هدف از ایجاد این وبلاگ دو تا مطلبه:

١- همه ما یک بار بیشتر زندگی نمی کنیم و اگه می شد به قول نیوتن که میگه " اگه یه خورده دورتر رو دیدم به خاطر اینه که روی شونه های پیشینیان ایستادم" از تجربیات همدیگه استفاده کنیم حتماً موفق تر بودیم و خلاصه اینکه نیاز نیست همه ما چرخ رو از نو اختراع کنیم. پس از الان برای دوستان واضح بوده باشد که هدف اینه که قراره ما درس عبرتی بشیم برای شما که اشتباهات ما رو تکرار نکنید (خدا قبول کنه!)

٢- این که همه ما علاقمند هستیم یه جوری به خودمون این احساس رو بدیم که ما هم توی این دنیا خیلی خیلی مهم هستیم و خلاصه اگه ما نباشیم یکی از چرخای دنیا پنچره! (واقعیت رو همه میدونیم!) نوشتن یکی از راههای پیدا کردن این احساسه...

دوم اینکه ممکنه تو این وبلاگ خیلی چیزای مختلف نوشته شه. (البته ما از اون تحلیلای خفن آقای قدوسی بلد نیستیم!) از تجربیات من در اینجا تا جدیدترین یافته های دانشمندان در حوزه فاینانس (!).

مخاطبین اصلی این وبلاگ بر و بچ شریف هستن (مخلص تهران و شهید بهشتی و ....) که زیاد علاقمند به طراحی شافت و کار با تانسورهای فضایی نیستن  و می خوان دوباره انتخاب کنن که چی بخونن و البته کسانی که می خوان یه کم از تجربیات من در اروپا (استغفرالله ) و امریکا (نعوذ بالله)‌ بدونن. همینطور دوستانی که فاینانس می خونن و عشق وال استریت داره خفه شون می کنه :-) بقیه هم اگه همه وبلاگهای مفید رو خونده بودن  و وقت اضافی داشتن می تونن این رو هم بخونن.

 نهایتاْ این رو هم اضافه کنم که این وبلاگ در شرایط خاصی آغاز به کار کرده: در اولین روزهای ماه مبارک رمضان و در فرودگاه جان اف کندی نیویورک! تصدیق می فرمایید که حداقل از این نظر این وبلاگ متمایز از دیگرانه...

/ 8 نظر / 280 بازدید
مهدی مهرآفر

سلام میدونم الان تازه داری این وبلاگرو میسازی.خواستم الان اولین نظرتو بدم که مزش بیشتر باشه.راستی یعنی الان نیویورکی؟

مهدی uiuc

آقا رو اسم وبلاگ یه کمی بیشتر فکر کنی بدی نیست تا دیر نشده!

امین

چطوری؟ می‌بینم بالاخره جوگیر شدی و آستین بالا زدی! هنوز شروع نکرده رفیق جدید پیدا کردی. منم تو اسم وبلاگم تابلو نئونی نیویورک بزارم کمتر از دو سوت پر کامنت‌های عشقولانه می‌شه[چشمک] خدا قوت با روزه داری در بلاد کفر.

مصطفی

سلام علی آقا خیلی کار خوبی کردی که وبلاگ زدی اینجوری بیشتر و بهتر می تونیم از همدیگه خبردار بشیم راستی من هم الآت توی اولین و بزرگترین investment bank ایران مشغولم. احتمالا بتونیم تعاملات خوبی با هم داشته باشیم موفق باشید و التماس دعای خیر

رحمان

سلام علی عزیز مدت ها بود ازت بی خبر بودم. خیلی ممنون که آدرس وبلاگت رو فرستادی و تبریک و خیر مقدم میگم بابت اومدن به نیویورک. امیدوارم به زودی ببینمت و کارهات هم خیلی خوب پیش بره.

ِعلی ابراهیم نژاد

جناب راستاد عزیز سلام. ان شا الله که حالتون خوب باشه. آقا اگه پیشنهادی دارید برای اسم وبلاگ حتما بنویسید برام چون نه وبلاگ نویس و نه وبلاگ خوان حرفه ای بودم! همینطوری اولین چیزی که به ذهن اومد رو نوشتم. خلاصه خوشحال می شم پیشنهاد بدید.

عابد

چاکره پسر خاله گلم هستم خداییش کارت درسته . امیدوارم در تمام مراحل زندگیت موفق باشی . تو به عنوان بهترین سرمشق و راهنما در زندگی منی .