یک ایرانی در بوستون

!!Kick-off

سلام؛

اول از همه، هدف از ایجاد این وبلاگ دو تا مطلبه:

١- همه ما یک بار بیشتر زندگی نمی کنیم و اگه می شد به قول نیوتن که میگه " اگه یه خورده دورتر رو دیدم به خاطر اینه که روی شونه های پیشینیان ایستادم" از تجربیات همدیگه استفاده کنیم حتماً موفق تر بودیم و خلاصه اینکه نیاز نیست همه ما چرخ رو از نو اختراع کنیم. پس از الان برای دوستان واضح بوده باشد که هدف اینه که قراره ما درس عبرتی بشیم برای شما که اشتباهات ما رو تکرار نکنید (خدا قبول کنه!)

٢- این که همه ما علاقمند هستیم یه جوری به خودمون این احساس رو بدیم که ما هم توی این دنیا خیلی خیلی مهم هستیم و خلاصه اگه ما نباشیم یکی از چرخای دنیا پنچره! (واقعیت رو همه میدونیم!) نوشتن یکی از راههای پیدا کردن این احساسه...

دوم اینکه ممکنه تو این وبلاگ خیلی چیزای مختلف نوشته شه. (البته ما از اون تحلیلای خفن آقای قدوسی بلد نیستیم!) از تجربیات من در اینجا تا جدیدترین یافته های دانشمندان در حوزه فاینانس (!).

مخاطبین اصلی این وبلاگ بر و بچ شریف هستن (مخلص تهران و شهید بهشتی و ....) که زیاد علاقمند به طراحی شافت و کار با تانسورهای فضایی نیستن  و می خوان دوباره انتخاب کنن که چی بخونن و البته کسانی که می خوان یه کم از تجربیات من در اروپا (استغفرالله ) و امریکا (نعوذ بالله)‌ بدونن. همینطور دوستانی که فاینانس می خونن و عشق وال استریت داره خفه شون می کنه :-) بقیه هم اگه همه وبلاگهای مفید رو خونده بودن  و وقت اضافی داشتن می تونن این رو هم بخونن.

 نهایتاْ این رو هم اضافه کنم که این وبلاگ در شرایط خاصی آغاز به کار کرده: در اولین روزهای ماه مبارک رمضان و در فرودگاه جان اف کندی نیویورک! تصدیق می فرمایید که حداقل از این نظر این وبلاگ متمایز از دیگرانه...

نویسنده : ِعلی ابراهیم نژاد : ٢:٢٤ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۱٤ شهریور ۱۳۸٧
Comments نظرات () لینک دائم